x
Filtre
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Apatit Taşı

Apatit Taşı, özellikle diyet yapanlara büyük faydalar sağladığından diyet taşı olarak bilinmektedir. Özgüveninizi arttırırken aynı zamanda sağlıklı ve doğru şekilde kilo vermenize destek olur. Bununla birlikte iletişim gücünüzü arttırırken ilham taşı olarak yaratıcılığınızı arttırır. Yüksek tansiyon hastalarında ve kas yapısı sorunlarında tedaviye doğrudan etki sağlar.

Yüzük ve kolye gibi kadın ve erkekler için takı ve aksesuarların yapımında kullanılan Apatit taşı, kendisine özgü formu ve rengi ile kullanıldığı her aksesuarda benzersiz bir şıklık sergiler. Kategorimiz içerisinde apatit taşı ile tasarlanarak özel işçilik ile üretilmiş başta yüzük modelleri olmak üzere birçok takı aksesuar bulabilirsiniz.

Apatit Taşı Özellikleri

Orta sertlikte olan ilham ve diyet taşı olarak bilinen apatit taşı, orta sert bir yapıya sahip olduğundan işlenmesi kolay bir doğal taştır. Saydam ve yarı saydam görünüme sahiptir. Renk değiştiren, reçinemsi ve camsı bir parlaklığı vardır. Özellikle göz ve gırtlak ile uyumlu çakralardır. Dolayısıyla da insan vücudunda etki alanı son derece geniştir.

Her doğal taş bazı burçlar üzerinde maksimum etki gösterir. Apatit taşı da ikizler, yay ve başar burçları ile daha fazla uyum içerisinde olmakla birlikte bu burçlarda gösterdiği faydalar daha fazladır. Siz de çevrenizde bu burçlarda olan sevdiklerinize bu taş ile üretilen özel tasarım modellerimiz arasından seçim yaparak onlara değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Tüm modellerimize kategorimize göz gezdirerek anında ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.