x
Filtre
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan Burcu, kral ve liderlik özellikleri ile bilinen basın burçtur. Hayatlarının her alanında parlamak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Nitekim; yaptıkları çalışmalar ile de hayatları boyunca öne çıkan kişilik olmayı başarırlar. Bununla birlikte kibir, bu burcun en önemli kişilik özelliğidir.

Genellikle sabırlı, anlayışlı ve güler yüzlü olan aslanlar, aynı zamanda yardımsever kişilerdir. Kendilerine yanlış yapılsa dahi bu yanlışları göz ardı edebilir ve son ana karda sabreder. Ancak aslanların sabrı taşar ise o halde dürüstlüğünden ve mertliğinden taviz vermeden yaşadığı haksızlıklara karşı tavrını göstermektedir.

Aslan Burcunun Taşları :

Yakut Taşı: Negatif enerjiyi çekip alan ve aynı zamanda konsantrasyonu yükselten doğal taştır. Lider olmak ve parlayabilmek için her şeyi yapan aslanların ise uyumlu olduğu ve özellikle konsantrasyon sağlayan taştır. Vücut sağlığına birçok yönden fayda sağlayan yakut taşı, aynı zamanda aslanların manevi gücünü arttırır.

Kehribar Taşı: Aslanlar, yoğun bir çalışma şekline sahiptir. Kehribar taşı, bu çalışma temposuna gergin ve öfkeli olduğunda aslanları yatıştırarak dinginleştirir. Ayrıca kehribar taşı, aslan burçlarının net, doğru ve tutarlı karar vermesini sağlayan etkili ve şifalı doğal taşlarından birisidir.

Kaplan Gözü Taşı: Bu taş, aslan burcu yöneticisi olarak güneş enerjisini toplar ve bu sayede aslan burçlarının içinde bulunan kötü duyguları ve negatif enerjileri çekerek yerine pozitif enerji ve iyimser düşünceler yükler.

Ametist Taşı: Aslan burcunun aşk ve tılsım taşı olarak bilinir. Aşkı ve sevgiyi sembolize eden ametist taşı, aslanlarda aşk duygusunu kamçılarken aynı zamanda sevgiye sadakati simgeler. Aslan burcu, lider kişilikte bir burç olsa da birçok burç gibi aslanlar için de aşk ve sevgi gibi duygular önemlidir. Bu nedenle de ametist taşından yüksek enerji alır.

Peridot Taşı: Aslan burcu ile uyumlu olan ve aslan burcuna fayda sağlayan doğal taşlardan birisi de peridot taşıdır. Kin, kıskançlık ve öfke gibi olumsuz duyguları en az seviyeye indiren bir taştır. Dolayısıyla da lider ruhuna sahip olan aslanların çalışmaları sırasında hedefe ulaşmak için besledikleri kin ve nefret gibi olumsuz duygularını uzaklaştırır.

Herkimer Elmas,
Serpetia,
Kedigözü ,
Tsavorit,
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.