x
Filtre
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Bağa Gümüş Yüzükler

Bağa Gümüş Yüzükler, son dönemlerde erkek takı ve aksesuar modasına yeni bir soluk kazandıran estetik erkek takıları haline gelmiştir. Erkekler için takı çeşitleri sınırlı olsa da bu modeller, erkekler için tüm sınırlar zorlayarak her dönemin en gözde takıları olmayı başarmış modellerdir. Erkek yüzük kategorisi içinde bulunan bu modeller arasından her erkeğin zevkine uygun birçok model bulmak mümkündür.

Modellerin her birisi 925 ayar gerçek gümüşten özel olarak üretilmiş modellerdir. Birbirinden farklı ve özel tasarımların bulunduğu modeller, kaplumbağa kavuğu üzerine özel olarak dizayn edilmiş modellerdir. Modeller ağırlıklı olarak Vav ve benzeri gibi Arapça harfler ile dizayn edilmiş ve farklılaştırılmıştır. Sizler de modelleri görebilmek için hemen kategoriye göz gezdirebilirsiniz.

Bağa Gümüş Yüzük Modelleri

Erkek yüzük modeller arasında farklı tasarımları ile herkesin ilgisini çeken bağa gümüş yüzükler, kaplumbağa kabuğu üzerine tasarlanmış modellerdir. Modeller, usta eller tarafından kusursuz şekilde tasarlanırken aynı zamanda özel işçilik ile üretilmiştir. Üzerinde mim, Allah, Rahim ve Rahman,Hiç ve özel tasarım modelleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Kendinize ya da başka bir sevdiğinize daha özel ve daha anlamlı hediye almak istiyorsanız bağ gümüş yüzük modeller arasından özel tasarım modelleri tercih ederek yüzük üzerine istediğiniz yazıyı hat ile yazdırarak daha anlamlı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Özel tasarım yüzüklerin her bir noktası el işçiliği ile üretilmiştir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.