x
Filtre
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Bayan Takı Setleri

Bayan Takı Setleri, aslında kadınlar için en kolay takı ve aksesuarlardır. Kolye, küpe, bileklik ve yüzük gibi takıların her birisi kadınlar önemlidir. Bu takıları ayrı ayrı seçtiğinizde birbirleri ile ve aynı zamanda kombininiz ile de uyum sağlamanız gerekir. Ancak set olarak takı tercihi yaptığınızda uyum yakalamanız ve kusursuz bir tarza kavuşmanız daha kolay ve pratik hal alır.

Bayan takı setleri kategorisi içerisinde birbirinden farklı tasarımlarda bulabileceğiniz setler, sizi tek tek seçim yapma ve uyum sağlamak konusunda uğraştan kurtaran aynı zamanda son derece estetik ürünlerdir. Ayrıca kategori içerisinden kullanacağınız ortama ve zevkinize uygun olarak doğal taşlı setler ya da gümüş tasarımlar tercih edebilirsiniz.

Her Haliyle Göz Alıcı Bayan Takı Setleri

Bayan takı setleri kategorisi geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmasından mütevellit, tüm kadınlarımızın zevkine ve tarzına hitap eden ürünleri sizlere sunuyor. Doğal taşlardan özel olarak tasarlanan takı setleri doğal zultanit taşları ile tasarlanarak 925 ayar gümüşten üretilmiş modeller olup kolye, küpe ve yüzük takılarından oluşuyor.

Gümüş severlerdenseniz o halde bu modeller sizlere sade bir zarafet ve şıklığın kapılarını aralıyor. Zirkon taşlı ya da yeşil taşlı modellerin yanı sıra dilerseniz gümüş rose kaplama ya da beyaz taşlı farklı tasarım setlerini tercih edebilirsiniz. Bu modelleri günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi özel anlarınızda da tercihleriniz zarafetinizi en naif şekilde ortaya çıkarabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.