x
Filtre
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Biblolar

Biblolar, başta ev dekorasyonu olmak üzere son dönemlerde ofis gibi iş yeri dekorasyonunda da sıklıkla tercih edilen ve farklı tasarımlara sahip olan dekoratif ürünlerdir. Hediye alternatifleri arasında yerini almış olan biblo modelleri, geniş ürün yelpazesine sahip olurken sevdiklerinizin ilk görüşte hayran kalacağı modeller aynı zamanda kaliteli malzeme ve işçiliğe sahip modellerdir.

Eşinize, dostunuza, ailenize, arkadaş ya da sevdiğiniz diğer insanlara hediye almayı düşünüyor anca karar verme konusunda ikilem yaşıyorsanız o halde burada doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Bizler bu kategori içerisinde sizlere farklı model ve tarzlarda üretilmiş her zevke uygun bulabileceğiniz sayısız modeller sunmaktayız.

Biblo Modelleri

Biblo modelleri, dekorasyon alanında önemli bir unsurdur Basit ve küçük bir detay olarak görülse de aslında özellikle ev dekorasyonunda kolay şekilde uyum yakalayabileceğiniz modellerdir. Model yelpazesi içerisinde birçok farklı model bulmanız mümkündür. Kuran’ı Kerim kitap şeklinde biblolardan Esma’ül Hüsna modellerine kadar farklı modeller sizleri bekliyor.

Dilerseniz modeller arasında taş işlemeli ürünler de bulabilirsiniz. Varak modeller, saatli ve Allah motifli üçlü biblo modelleri, akik taşı üzerine yazılmış ayetel kürsi modelleri, eve bereket ve huzur getirdiğine inanılan nar biblolar ya da gümüş ya da sarı renklerde tercih edebileceğiniz Kabe-i Muazzama bibloları, yediden yetmişe herkesin hayran kalacağı manevi değeri yüksek kaliteli modellerdir.

Biblolar Fiyatları ve Özellikleri

Yeni ev, yeni iş yeri hediyesi olarak ilk sırada tercih edilen biblolar, günümüzde artık kişiye özel olarak özel günlerde de hediye olarak seçilen modeller arasında yerini alıyor. Modeller, farklı özelliklere sahip olduğundan fiyatlar arasında da farklılıklar görülebiliyor. Bu nedenle de öncelikle hediye alacağınız kişinin zevki konusunda fikir sahibi olmanız işinizi daha kolay hale getirecektir.

Biblo modeller, farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda sizlere sunuluyor. Küçük boy, orta ya da büyük boy olarak farklı modeller bularak alacağınız alana uygun ölçüler tercih edebilirsiniz. Boy ve el işçiliğinin inceliğine göre ürün fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak piyasa ile kıyaslandığında ürünlerimiz üst düzey kalitede ve optimum fiyatlarda sizlere sunuluyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.