x
Filtre
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Çocuk / Bebek Kolyeleri ve Bileklikleri

Çocuk / Bebek Kolyeleri ve Bileklikleri modellerimiz, ürünlerimiz arasından en çok rağbet gören ve en az diğer modellerimiz kadar memnuniyet dönüşleri yüksek olan ürünlerdir. Çocuklarınız ve bebeklerinizin sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Bu sebepten ötürü bu kategorimizde çocuk ve bebekleriniz için sunduğumuz tüm kolye ve bileklik modelleri gerek kullanım gerekse malzeme açısından güvenli ve doğal ürünlerdir.

Çocuk ve bebekler için doğal taşlardan üretilmiş olan kolye ve bileklikler estetik bir süs olmaktan daha fazlasıdır. Diş çıkarma ve benzeri gibi zor durumlarda doğal taşlar, çocuk ve bebeklere büyük faydalar sağlar. Eğer sizlerde en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız içn böyle güvenli modeller arıyorsanız bizimle en doğru ve en güvenilir adreste olduğunuzu belirtmek isteriz!

Doğal ve Çocuklarınızın Sağlığına Faydalı Ürünler

Çocuk / bebek kolyeleri ve bileklikleri kategorimizde bulunan kolye ve bileklik modelleri kehribar, ametist, doğal mercan ve kuvars gibi tamamen doğal taşlardan üretilmiştir. Bu taşlar sayesinde çocuklarınızın birçok sorununa çözüm bulmanız da mümkündür. Örneğin; kehribar kolye ve bileklikleri; özellikle bebeklerinizin zorlu diş çıkarma sürecinde bu süreci kolaylaştırır ve çocuklarınızın daha kolay diş çıkarması için yardımcı olur.

Ametist taşı, özellikle çocukların dikkatlerini toplayan ve algılarının dağılmasını önleyerek öğrenmelerini hızlandıran bir taştır. Mercan taşı ise özellikle sedef hastalığı gibi cilt hastalığı olan çocuklarda tedaviye destek olan doğal bir yöntemdir. Tüm ürünlerimiz taşlardan üretilmiş olup sertifikalı ve güvenli ürünlerdir. Sizler de çocuklarınız ve bebekleriniz için bu ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.