x

Fildişi Üzerine Abanoz Kakma Yüzük Mim Harfli

Ürün Kodu : KKY026
Osmanlı Pazar

BU ÜRÜNÜN TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ İLE YAPILDIĞINI VE YÜZÜĞÜN ÜZERİNE İSTEDİĞİNİZ ŞEYİ HAT İLE YAZDIRABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Yüzük Ölçüsü Seçiniz
Hediyesi
2.995,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: KKY026
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: mm
  Kullanılan TAŞ: Fildişi Üzerine Abanoz Kakma
  Ağırlık: 14,08 Gr(+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:
  Hazırlanış Süresi:
  10-12 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:
  Tamamen el işçiliği olduğundan , dünyada bir EŞİ DAHA OLMAYACAKTIR. Bu yüzden vazgeçilmez bir armağan arıyorsanız, bu ürün tam size göre diyebiliriz. İyi Günlerde Kullanmanız Dileğiyle...
  Allah (C.C.); Ben gizli bir hazineydim, bilinmek istedim ve muhabbetle insanı yarattım, diyor.Muhabbetle; yani sevgiyle, merhametle…İşte en büyük sır; sevgi.Kainatta her şey sevgiyle birbirine bağlı, aşkla kuşatılmış her mekan.
  Şairler aşkı anlatmış, yazarlar aşkı yazmış, ressamlar aşkı çizmiş.Ser verilmiş ama bu sır hep kalmış.Devran dönmüş, çark çarkmış, sevgi hep yaşamış, eskimemiş.Medeniyetler bunun için var olmuş.Gaye hep sevmek ve hoşgörmek olmuş.
  Sözlü kanunların en kıymetlisi sevgi olmuş.Ah ilahî…Yaradılanı sev, Yaradandan ötürü. Sev ki gör Allah (C.C.) neler yaratmış.Kudretin ve azametin; zarifliğine ve latifliğine hayran ol, hayret et.
  İçten dışa, dıştan içe her katman ve her yörüngede, iğne ucu kadar bile boşluk kalmayacak şekilde O (C.C.) var.Muhabbetle insanı yarattı, insanı kendine muhattap kıldı ve ahdini aldı.Onu eşref-i mahluk olarak halk etti ve ahseni takvime yükseltmeyi diledi.Hepsi sevgi bağı ile oldu.
  İlk yaratılan ruh muhabbetle Hazreti Muhammed (s.a.v.) oldu.Yüz nurundan birini ayırdı ve bütün kainatı yarattı. Ol dedi, oldu.
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.