x
Filtre
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Jasper Taşı

Jasper Taşı, birçok doğal taş gibi faydaları ile bilinen, doğada bulunan ve faydası saymakla bitmeyen doğal taşlar arasında yer alır. Psikolojik açıdan olduğu kadar fizyolojik açıdan da faydaları çok olan jasper taşı, dünyanın her yerinde bulunabilen doğal taşlardandır. Mineral bakımından zengin olması sayesinde insana verdiği enerji olumlu yönde oldukça fazladır.

Doğada büyük oranda kırmızı rengi ile bulunsa da aynı zamanda kahverengi, gri, pembe ve beyaz renklerde bulunabildiği gibi doğada bulunduğu motifleri de çeşitlidir. Farklı desen ve renk çeşitlerinin yanı sıra aynı zamanda sağlam ve görünümü ile estetiktir. Doğada doğal yollarla oluşan ancak buna rağmen zengin içeriğe ve estetik değere sahip modeldir.

Jasper Taşı Ne İşe Yarar?

Psikolojik olduğu kadar fiziksel olarak da faydaları bilinen jasper taşı, pozitif enerji verirken aynı zamanda depresyonu azaltır, mide şişkinlik ve hazmını alır. Ayrıca ağrı kesici özelliği olduğu bilinir. Özellikle kolye ve bileklik yapımında sıklıkla tercih edilir. Çakraları açmada etkili olduğu için meditasyon sırasında da kullanılan doğal taşların başında gelir.

Vücudunuzu toksinlerden arındırmak, ağrılarınızdan kurtulmak ve tüm bu faydaların yanı sıra şık ve estetik görünüme sahip olmak istiyorsanız sizler de kategorimiz içinde yer alan bileklik ve kolye modellerini inceleyerek tarzınıza en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu modeller, sevdiklerinize alabileceğiniz güzel hediyeler arasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.