x
Filtre
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Mineli Gümüş Yüzükler

Mineli Gümüş Yüzükler, tarzınızı en uç seviyeye çıkararak gerek günlük hayatınızda gerekse özel anlarınızda anında göze çarpmasını sağlayacak özel ve şık tasarım modellerdir. Doğal bir taş olan mine taşından üretilmiş olan modellerde altın, bakır ve gümüş gibi malzemelerin üzeri cam ile kaplanır. Böylece modellere bir parlaklık kazandırıldığından klasik yüzük modellerine kıyasla can alıcı ve ilgi çekici modeller halini alır.

Mine doğal taşını işlemek ve yüzük tasarımlarında kullanmak uğraş ve ustalık gerektirir. Cama benzeyen bir yapıya sahip olan mine malzemesinin ustalıkla ve itina ile işlenmesi hem estetik hem de sağlamlık açısından büyük önem taşıyor. Ustalarımız, tüm ustalığı ile mine ile yüzüklerde dolgu ve süsleme işlemleri yaparak sizleri bu özel ve eşsiz tasarımlar ile buluşturuyor.

Mineli Gümüş Yüzük Modelleri

Mine malzemesinin kendisine has sergilediği eşsiz görünüm ile özel tasarımların buluşması sonucu ortaya çıkan mineli gümüş yüzükler, farklılığı seven erkeklerin göz bebeği haline gelmiş modelleridir. Herkesle aynı tarz takıları kullanmaktan sıkıldıysanız ve tarzınıza farklı bir dokunuş yapmak istiyorsanız o halde bu modeller tam size göre diyebiliriz.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan ürün kategorisi içinde Osmanlı armalı, Vav tasarımlı, Osmanlı tuğralı işlemeli, Erzurum el işi gibi farklı tasarımlarda özel birçok ürün yer alıyor. Bu modeller her farklı tarza ve zevke sahip olan erkeği kendisine hayran bırakıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.