x
Filtre
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Muskalık ve Cevşen

Muskalık ve Cevşen ürünleri son dönemlerde kadınlar tarafından rağbet gören ve tercih edilen ürünlerin başında gelen aksesuarlardan birisi olmayı başarmıştır. Bu kategorimiz içerisinde özenle ve bilgi ile tasarlanarak hazırlanmış muskalık ve cevşen modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer farklı nedenlerden dolayı üzerinizde muska taşımak durumundaysanız ve bu muskanın dışarıdan görünmesini istemiyorsanız o halde bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Cevşen ve muskalık modelleri, muskaların dışarıdan belli olmasını engellerken boynunuzda muskaya estetik bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda etrafın meraklı gözlerini de sizlerden uzaklaştırmış olur. Farklı tasarımlar ile özel tasarlanan muskalık ve cevşen modelleri, bu kategoride adeta özel tasarım kolye modelleri edasında tasarlanmış özel üretim modellerdir.

Tarih Kokan Muskalık ve Cevşen Tasarımları

Kimi kadın ve erkekler kullandıkları takı ve aksesuarların tarihi dokulara sahip olmasını ve buram buram tarih kokmasını severler. Siz de tarihi dokuları sevenlerdenseniz bu muskalık ve cevşen modelleri tam da size göre! Onlarca farklı model bulabileceğiniz kategori içersinde üçgen ya da silindir formda modeller mevcuttur.

Tuğra, kılıç figürü, Ayetel Kürsi ve Osmanlı arması gibi birçok farklı tasarıma yer verilmiş olan modellerin her birisi 925 ayar gerçek gümüş maddesinden üretilmiştir. Böylece son derece estetik ve farklı olan bu modeller, aynı zamanda sizlere uzun yıllar boyunca ilk günkü yeniliği ile kullanım ömrü sunan kaliteli ürünlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.