x
Filtre
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Muskalık ve Cevşen

Muskalık ve Cevşen modelleri, hem işlevsel hem de estetik açıdan değer gören erkek takı ve aksesuar modellerinden birisidir. Geniş ürün yelpazesine sahip kategori içinde itina ile özel ve usta ellerde tasarlanarak üretilmiş olan birçok muskalık ve cevşen modellerine ulaşabilirsiniz. Üzerinizde muska ve cevşen taşıyorsanız ve bunların dışarıdan doğrudan görünmesini istemiyorsanız adeta kolye görünümü ile tasarlanmış modelleri tercih edebilirsiniz.

Tıpkı sıra dışı kolye modelleri gibi tasarlanan bu modeller, içinde muska ve cevşen olduğunu belli etmemekle birlikte şık tasarımları ile boynunuzu estetik görünümünü arttırır. Kolye görünümünde olan bu modeller sayesinde üzerinizde taşıdığınız muska ve cevşenler fark edilmediğinden meraklı sorulara maruz kalmazsınız. Sizin de bu tarz modellere ihtiyacınız var ise kategorimize göz gezdirebilirsiniz.

Erkek Muskalık ve Cevşen Modelleri

Bazı erkekler modern takı modellerine kıyasla otantik tasarımlı gümüş takı modellerine daha fazla ilgi duymaktadır. Bu modeller arasında muska ve cevşen modeller de vardır. Eğer modern tasarımların yanı sıra sizler de otantik ambiyansı kuvvetli olan modellere ilgi duyuyorsanız mutlaka bu modellere göz atmalısınız.

Her kombininiz ile uyum sağlayabilecek olan modeller; işin ustaları tarafından üçgen ve silindir şekillerde üretilmiştir. Tasarımlar arasında kılıçlı motifler, tuğralı tasarımlar, Ayetel Kürsi yazılı modeller ve Osmanlı Devleti armalı modeller vardır. Modellerin her birisi 925 ayar gümüş malzemesinden üretilmiştir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.