x

Filtre
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Nali Şerif

Nali Şerif nedir; Nali Şerif, Hz. Muhammed'e ait olan bir sandalettir. Osmanlı ve İslam Kültüründe, Nali şerifin önemi büyüktür. Nali şerifin İmanı kuvvetli insanları, kötülüklerden kazalardan belalardan koruyacağına inanılır. Nali şerifin resmini taşıyan kişileri, bir çok kötülükten koruyacağı söylenir. Sürekli üzerinde taşıyan kişilere, hayır sağladığına ve tüm kötülüklere karşı koruyucu olduğu belirtilir. Sihir, büyü gibi durumlara karşı da koruyucu güç oluşturduğu söylenir. Nali Şerif’in sahibine istinaden, üzerinde taşıyanların tüm duaları kabul olacağına inanılır. Bu açıdan bakıldığında, Nali Şerif’in gücünden nasiplenmek isteyenler ve üzerinde taşımak isteyenler için Nali Şerif yüzük modelleri ve kolye modelleri gayet uygun ideal takılardır. Ürünlerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilir ve size uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Nali Şerif (Na'l-i Saadet): Nal-i şerifi yanında taşıyan kişileri kötülüklerden korur. Doğum yapacak kadın, üzerinde bulundurursa doğumu Allah’ın izniyle kolay olur. Evi yanmaktan ve hırsızlık gibi sorunlara karşı koruduğuna inanılır. Suda boğulmaktan koruduğuna inanılır. Hastaları iyileştirir. Geçim darlığı çeken kişilere Allah rızık kapısı açar. Kastallani (rahimehullah) ın el mevahibül-Ledünniyye isimli eşsiz eserinde; bu nal-i şerifin resminin ve misalinin bereketle ilgili tecrübe edilen çeşitli faydaları bulunur. Kendisinden bereketlenmek niyetiyle, bu Nal-i şerifin resmini yanında bulunduran insanları; azgınların saldırısından, düşmanların galibiyetinden, azgın şeytanların şerrinden korur ve her türlü kıskanç kişinin nazarından korur.

Nali Şerif (Na'l-i Saadet) özellikleri şöyledir:

 • Hamile kadın, Nali Şerif’i sağ elinde bulundursa, ALLAH-u Teala'nın yardımıyla doğumu kolay olur.
 • Sihir, büyü gibi durumlar, bunu taşıyan kişiye tesir etmez.
 • Sürekli yanında taşıyan kişiler; bütün insanlar tarafından kabul görüldüğüne inanılır.
 • Rasulullah’ın (sallallahu aleyhi ve sellem) kabrini ziyaret etmek taşıyan kişiye kısmet olur.
 • Rasulullah (sallallahu aleyhi ve sellem-i rüyasında görür.
 • Onu taşıyan ordu bozguna uğramadığına inanılır.
 • Bulunduğu geminin batmayacağına ve bulunduğu evi tüm kötülüklerden, yangından koruyacağına inanılır. Ayrıca içinde bulunan eşyaların çalınmayacağına inanılır.
 • Sahibinin hürmetine istinaden, yapılan duaların kabul olduğu ifade edilir.
 • Sahibinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulur.
 • Nali Şerif taşıyan kişi hasta ise şifa bulur ve iyileşeceği söylenir.

Nali Şerif Yüzük

Nali şerif yüzük modelleri, gümüş işlemeli özelliği ile farklı çeşitlere sahiptir. Yüzük modellerinin her biri, özel işlemesi ve özellikleriyle farklı güzellikleri bizlere sunar. Nali Şerif’i üzerinde taşımak isteyenler için, yüzük modelleri uygun olacaktır. Birbirinden farklı Nali Şerif yüzük modellerinden size uygun olanı tercih edebilir ve anlamı doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Nali Şerif işlemeli gümüş yüzükler, şık tasarımlara sahiptir. Zevkinize ve tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. 925 Ayar gümüş işlemeli Nali Şerif yüzük modellerinin; mavi, kırmızı, yeşil ve siyah renk tonları bulunur.

Nali şerif yüzük modelleri şöyledir:

 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) KIRMIZI 925 Ayar Yüzük
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) MAVI 925 Ayar Yüzük
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) YEŞİL 925 Ayar Yüzük
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) Yüzük 925 Ayar Gümüş Alyans
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) SİYAH 925 Ayar Yüzük

Nali Şerif Kolye

Nali Şerif (Na'l-i Saadet);  yanında taşıyan kişileri kötülüklerden korur. Doğum yapacak kadın, üzerinde bulundurursa, doğumu Allah’ın izniyle kolay olur. Evi yanmaktan, hırsızlık gibi problemlere karşı korur. Aynı şekilde suda boğulmaktan koruduğuna inanılır. Hastaları iyileştirir, geçim darlığı çeken kişilere Allah rızık kapısı açar. Kastallani (rahimehullah) ın el mevahibül-Ledünniyye isimli eşsiz eserinde; bu nal-i şerifin resminin bereketle ilgili çeşitli faydaları bulunur. Bu doğrultuda, Nali Şerif’e karşı ilgisi olan kişiler için, Nali Şerif kolye ve yüzükleri ilgi çekici olabilir. Böylelikle rahatlıkla üzerinizde taşıyabilir ve faydalarından yararlanabilirsiniz.

Nali şerif kolye modelleri şöyledir:

 • 925 Ayar Gümüş - Zirkon Taşlı Mavi Nali Şerif Kolye
 • 925 Ayar Gümüş -  Zirkon Taşlı Kırmızı Nali Şerif Kolye
 • 925 Ayar Gümüş - Zirkon Taşlı Mavi Nali Şerif Kolye
 • 925 Ayar Gümüş  -Zirkon Taşlı Nali Şerif Kolye
 • 925 Ayar Gümüş - Zirkon Taşlı Nali Şerif Kolye
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) - Siyah Rosa 925 Ayar Gümüş Kolye Ucu
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) - Siyah 925 Ayar Gümüş Kolye Ucu Siyah
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) - Yeşil 925 Ayar Gümüş Kolye Ucu
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) - 925 Ayar Gümüş Kolye Ucu
 • Nali Şerif (Na'l-i Saadet) - Kırmızı 925 Ayar Gümüş Kolye Ucu Yeşil

Nali Şerif Yüzük ve Kolye Fiyatları

Nali Şerif, anlamı ve faydaları doğrultusunda, üzerinizde taşımak için yüzük ve kolye işlemeli modellerini alabilirsiniz. Böylece rahatlıkla yanınızda bulundurabilirsiniz. Nali Şerif yüzük ve kolye fiyatları, kullanılan malzemenin özelliğine ve türüne göre değişmektedir. Aynı şekilde kişiye özel el yapımı işçiliğe sahip özellikleri de fiyatını etkiler. Nali Şerif kolye fiyatları; 70 TL ile 80 TL arasında değişir. Nali Şerif yüzük fiyatları ise; 64 TL ile 115 TL arası değişken fiyatlara sahiptir. Kolye ve yüzük modellerinin, gümüş işleme gibi detayları kapsamında farklı modelleri bulunur.

Nali Şerif yüzük ve kolye fiyatları, 64 TL ile 115 TL arasında değişkenlik gösterir. Kendinize uygun olan modeli ve bütçenize uygun olan yüzük ya da kolye modelini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinden, kişiye özel sipariş sayfamız üzerinden siparişinizi iletebilirsiniz. Nali Şerif modellerini daha detaylı inceleyebilir ve bu doğrultuda karar verebilirsiniz. Uygun fiyat bütçelerine sahip yüzük ve kolye modelleri arasından, zevkinize hitap eden modeli tercih edebilirsiniz. Farklı modellere sahip yüzük ve kolye çeşitlerimiz mevcuttur, bu nedenle herkes kendine hitap eden ürüne ulaşabilir. Sitemiz üzerinden, ürünlerimizi ve ürün modellerini daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ödeme seçenekleri ve uygun fiyat bütçelerimiz ile pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Nali Şerif ( Na'l-i Saadet )

Nali Şerif, Hz. Muhammed'e ait olan bir sandalet olduğu ifade edilir. Osmanlı ve İslam Kültüründe, Nali şerifin oldukça büyüktür. Nali şerifin imanı kuvvetli insanları, kötülüklerden her türlü kazalardan belalardan koruyacağına inanılır. Nali şerifin resmini taşıyan kişileri, bir çok kötülükten koruyacağı söylenir. Hamile kadın, Nali Şerif’i sağ elinde bulundursa, ALLAH-u Teala'nın yardımıyla doğumu kolay olur. Sihir, büyü gibi durumlar, bunu taşıyan kişiye tesir etmediğine inanılır. Sürekli yanında taşıyan kişileri ise, bütün insanlar arasında kabul gören biri olacağına inanılmaktadır. Devamlı bir şekilde yanında taşıyan kişi; Rasulullah’ın (sallallahu aleyhi ve sellem) kabrini ziyaret etmesi kısmet olacağı şekilde inanılır. Ayrıca, Rasulullah (sallallahu aleyhi ve sellem-i rüyasında görür.

Nali Şerif’i taşıyan ordu bozguna uğramadığına, bulunduğu geminin batmayacağına ve bulunduğu evi tüm kötülüklerden, yangından koruyacağına inanılır. Ayrıca içinde bulunan eşyaların çalınmayacağına da inanılmaktadır. Kişinin tüm duaları kabul olacağına inanılır. Aynı şekilde içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulur, hasta ise şifa bulur ve iyileşir. Bu bilgiler ışığında, Nali Şerif’in hayrına ve kuvvetine inananlar, Nali Şerif yüzük ve kolye modellerinden herhangi birini tercih edebilir. Böylelikle üzerinde rahatlıkla taşıyabilir. Nali Şerif yüzükler ve kolye tasarımları, hepsi birbirinden özel ve ayrıcalıklı şıklığa sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.