x

Filtre
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Osmanlı kehribar tesbih

modelleri ile sıkma kehribar modelleri aynı özelliklere sahiptir. Aradaki fark, Osmanlı kehribar tesbihleri; Osmanlı döneminde yapıldığı için, Osmanlı adı özellikle verilmiştir. Sıkma kehribar tesbih modellerinin, kullanıldığında renk alması sıkma kehribar tesbih çeşitlerine farklı bir görünüm kazandırır. Günümüzde de yeni yapım sıkma kehribar tesbihler, özel formüllere bağlı karışımdan oluşan, günümüzün teknolojisiyle, fabrikasyon ortamında üretilen ürünlerdir. Bu süreçte formülündeki gizlilikte sıkma kehribar teşbihlere farklı bir giz ve anlam katmaktadır. Sıkma kehribar tesbih modelleri de kendi içlerinde, farklı detaylara ve özelliklere sahiptir. Gümüş işlemeli, kazaz püsküllü, gümüş püsküllü, arpa kesim tesbih modelleri şeklindedir.

Osmanlı Kehribar Tesbih

Osmanlı Sıkması adı verilen, tesbih modelleri; sıkma kehribar tesbih modelleri ile aynı özelliklere sahiptir. Sadece önemli bir ayrıntı, Osmanlı döneminde yapılmış olmasından kaynaklı, bu teşbihlere Osmanlı adı verilmiştir. Sıkma kehribar antik değeri ve kültürüyle, Türkiye ve çeşitli ülkelerde özel bir yere sahiptir. Osmanlı, sıkma kehribar tesbihler kültürel değer ve önemi açısından, özel tesbih modelleri arasında yer alır.

Osmanlı Kehribar Tesbih

Osmanlı Sıkması adı verilen, tesbih modelleri; sıkma kehribar tesbihler ile aynı özelliklere sahiptir. Sadece Osmanlı döneminde yapılmış olmasından kaynaklı, Osmanlı sanı verilmiştir. Sıkma kehribar antik değeri ile Türkiye ve çeşitli ülkelerde özel bir yere sahiptir. Özel ve en güzel tesbihler arasında yer alan, antik değere sahip sıkma tesbih modellerimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.