x
Filtre
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Turmalin Taşı

Turmalin Taşı, günümüzde herkes tarafından bilinen ve ilgi gören bir odaklanma taşıdır. Tamamen amaçlarınıza odaklanmanızı sağlayan, adapte sürecinizi hızlandıran ve aynı zamanda da sezgileri kuvvetlendirdiği bilinen doğal ve faydalı bir taştır. Gökkuşağı taşı olarak da bilinen turmalin, mineral dengesine göre farklı renklerde görülebilen doğal taşlardır.

Pembe ile yeşil tonları arasında farklı renk skalasına sahip olan turmalin taşı, duyusal ve fiziksel sağlığınıza büyük fayda sağlar. Kötülüklerden koruyan gücü olduğuna inanılan bu doğal taş; kolye, bileklik, yüzük ve tesbih gibi hem takı hem de aksesuarların yapımında kullanılır. Kategorimiz içinde %100 doğal olarak üretilmiş bu takı ve aksesuar modellerine ulaşabilirsiniz.

Turmalin Taşı Faydaları

Ev ortamındaki negatif enerjiyi tamamen yok eden ve evinizi pozitif enerji ile saran turmalin taşı, kişinin hedeflerine ulaşması için odaklanmasını sağlarken aynı zamanda kişinin içindeki duygusal iniş ve çıkışları düzenleyerek kişinin dinginliğe erişmesini sağlar. Koruyucu gücü ve enerjisi sayesinde nazar ve kötülüklerden koruyan güçlü enerjili bir taştır.

Güçlü etkisi ve şık bir görüntüsü olan turmalin taşının güçlü frekans ve titreşimleri vardır. Bu titreşimler sayesinde topraklama enerjisi vererek taşa her temas ettiğinizde kötü ve negatif tüm enerjilerinizi üzerinizden çekerek tüm düşüncelerinizi pozitif yönde çevirerek ruhunuzu daha huzurlu ve verimli hale getirir. Bu nedenle de bu taş ile yapılmış takı ve aksesuarlar  şıklık ile birlikte sizlere birçok olumlu enerji ve sağlıklı dönüşümler sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.