x
Filtre
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Zihgir / Okçu Yüzükleri

Zihgir / Okçu Yüzükleri, farklı formu ve tasarımı ile erkekler için ilgi çeken ve rağbet gören takı ve aksesuarlar arasında yer alıyor. Okçuluk sporu ile uğraşan erkeklerin takması ile bilinen bu özel tasarım modeller, erkek yüzük kategorisinde  özel tasarım ve koleksiyon ürünleri olarak değer gören ürünlerdir. Tarihi bir dokuya sahip olan bu modeller, tarihe ilgisi olan erkeklerin de ilgisini çeken modellerdir.

Zihgir, tarihten bugüne kadar gelen okçuluk malzemesi olarak bilinir. Eski dönemlerde ok atışları sırasında parmağı korumak için kullanılan bu yüzükler, günümüzde ise erkekler için estetik bir aksesuar olarak tercih edilmektedir. Baş parmağa takılan bu yüzükler, erkeklerin şıklığını farkl boyuta taşıyan eşsiz modellerdir.

Savaşçı Ruhu Olan Erkeklere: Zihgir / Okçu Yüzükleri

Zihgir yani diğer adı ile okçuluk yüzüğü olan bu modeller, tarihi dönemlerde savaşlarda Türklerin ok atarken kullandığı aksesuarlardan birisidir. Askerlerin parmaklarını korumak için taktıkları yüzükler, günümüzde eşsiz bir aksesuar konumuna gelmiştir.

Okçuluk, Türklerin ata sporlarından birisidir. Bu sporda işlevsel olarak kullanılan zihgir / okçu yüzükleri, günümüzde ise işlevsel bir üründen daha ziyade erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar olarak tercih edilmektedir. Gücü, özgürlüğü ve cesareti simgeleyen farklı modellere, kategori içerisinden ulaşarak kendiniz ve sevdikleriniz için en orijinal ve farklı modeller tercih edebilirsiniz. Bu özelliği ile erkekler için ilgi çekici ürünler haline gelmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.