x
Filtre
Toplam 708 ürün görüntüleniyor.

Doğal Taş Kolye

Doğal Taş Kolye modelleri son dönemlerde yansıttığı tarihi esintiler ve otantik stili sayesinde kadınların birincil tercihleri arasında yerini ısrarla koruyor. Kolyeler, kadınlar için vazgeçilmez takılardan birisi olmakla birlikte özellikle doğal taşlardan üretilmiş olan kolye modelleri, hem tarzı hem de faydaları sebebi ile kadınlar için daha cazip ve tercih edilebilir modellerin başında geliyor.

Doğal taşlar ile üretilen 925 ayar gümüş kolye modellerinin yer aldığı kategorimiz içerisinde birbirinden farklı modeller, farklı tarzlara ve zevklere hitap edilen ve sevilen modeller vardır. Altın ve pırlanta kolyeler ile kıyaslandığında bu modeller hem daha fazla çeşitliliğe sahip olurken hem de aynı zamanda daha ekonomik ve estetik değeri yüksek olan ürünlerdir.

Kusursuz İşçiliği İle Şıklıktan Ödün Vermeyen Doğal Taş Kolye Modelleri

Kadınların her ortamda rahatlıkla kombine ederek kullanabildikleri doğal taş kolye modellerinin her birisi kusursuz bir el işçiliğine sahip olmakla birlikte şıklıktan ve zarafetten ödün vermeyen modellerin başında gelir. Modellerde akik, safir ve onix gibi doğal ve faydalı taşlar kullanılmıştır. Ayrıca bu modeller el işçiliği ile üretildiğinden özel tasarım ve tek ürünlerdir.

Tarihi esintileri çok fazla olan kategori ürünleri içerisinde bereket duası yazılı, özel el ile isim yazılı, el oymadı ve elde kazıma gibi sıra dışı tasarım modeller vardır.Ayrıca bu modeller arasında kehribar taşının faydalarından en üst seviyede yararlanabileceğiniz, bebekleriniz diş çıkarırken bu zorlu dönemi kolaylaştıracak kehribar diş kolyeleri de mevcuttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.