x
Filtre
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Dualı Bileklik

Dualı Bileklik modelleri son dönemlerin en çok tercih edilen aksesuarları içerisinde yer almaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar için özel tasarımları bulunan dualı bileklik modelleri ile artık manevi olarak kendinizi daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Severek kullanacağınız dualı bileklik modelleri pek çok farklı model ve tasarıma sahiptir. Sizler de hem tarzınızı yansıtabileceğiniz hem de sevdiğiniz duaları üzerinizde taşıyabileceğiniz pek çok dualı bileklik modelini inceleyebilirsiniz.

Vazgeçilmez aksesuarlarınızdan biri olacak olan dualı bileklik modelleri ile tüm kıyafetlerinizi uyum içerisinde kombin yapabilirsiniz.

Deri Detaylı Dualı Bileklik Modelleri

Genellikle dualı bileklik modelleri deri tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Deri detaylı dualı bileklik modelleri ile günlük kombinlerinizi de kolaylıkla bütünleyebilirsiniz. Her kıyafetiniz ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz deri detaylı dualı bileklik modellerinde gümüş veya gold detaylı çelik üzerine işlemeli dua çeşitlerini bulabilirsiniz.

Nazar Dualı Bileklik Modelleri

Nazar duasını üzerinizde taşımanız gün içerisinde sizlerin de enerjisini yükseltecek. Kötü enerjileri kendinizden uzak tutmak için sizler de nazar dualı bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Küçük küçük özenle işlenmiş olan nazar duasını bileğinizde taşıyarak sizler de kendinizi nazara karşı koruyabilirsiniz. İstediğiniz büyüklükte ve tasarımda tercih edebileceğiniz nazar dualı bileklik modelleri içerisinde kadınlar için özel olarak tasarlanmış olan zarif modeller de bulunmaktadır.

Ayetel Kürsi Dualı Bileklik Modeli

En özel hediye seçimlerinden biri olan Ayetel Kürsi dualı bileklik modeli ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Özel işleme teknikleri kullanılarak tasarlanan dualı bileklik modelleri içerisinden en cazip fiyat tekliflerine sahip olan çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Derinin ve gümüş detayların muhteşem uyumu ile göz alıcı bir şıklık sunan Ayetel Kürsi dualı bileklik modelini sürekli olarak üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Gümüş Dualı Bileklik Modelleri

Sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebileceğiniz en güzel seçeneklerden biri olan gümüş dualı bileklik modellerini değerlendirebilirsiniz. Taşlı veya taşsız çeşitleri içerisinden tarzınıza uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun gümüş dualı bileklik modelleri ile sevdiklerinizin özel günleri için en güzel hediyeyi alabilirsiniz.

Dualı Bileklik Takmak

Pek çok kişi psikolojik ve manevi olarak kendini daha güçlü ve rahat hissettiği için üzerinde dua işlemeli olan bileklik modellerini tercih etmektedir. Ancak dualı bileklik takmak ile ilgili pek çok soru da akılları karıştırmaktadır. Genellikle dua barındıran aksesuarlar ile ilgili en çok merak edilen detaylardan biri de sürekli üzerinizde taşınıp taşınamayacağıdır.

Genel olarak dualar bizim için oldukça kutsaldır. Duaları üzerimizde taşımanın da pek çok fazileti bulunmaktadır. Pek çok yerde hem duaları okumanın hem de üzerinizde taşımanın oldukça faydalı olduğu bilinmektedir. Ancak bileklik gibi sürekli olarak üzerinizde taşıyacağınız bir aksesuarda dua taşırken dikkatli olmanızda yarar vardır. Duaya saygımız gereği dualı bileklik modeli üzerinizde iken tuvalete girdiğinizde bilekliği çıkartarak cebinize koymanız yeterli olacaktır. Bunun için de sürekli olarak ve hiç çıkartmadan dualı bileklik kullanılmasında herhangi bir mahsur bulunmamaktadır.

Dualı bileklik takmanın faziletlerinden yararlanmak için duanın Arapça olarak yazılı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Duanın işlemesi yapılırken herhangi bir eksik veya yarım bir harf ya da kelime olmamasına da yine dikkat etmelisiniz. Bunun için de güvendiğiniz yerden dualı bileklik modellerini alabilirsiniz.

Bu sayede üzerinizde taşıyacağınız beğendiğiniz herhangi bir dualı bileklik modeli ile sizler de şifalanabilirsiniz. Kendinizi her daim daha rahat ve manevi olarak güvende hissedebileceğiniz dualı bileklik modelleri ile aynı zamanda günlük kombinlerinizi de tamamlayabilir ve kusursuz bir görünüm kazanabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.