x
Filtre
Toplam 709 ürün görüntüleniyor.

Taşlı Gümüş Yüzükler

Taşlı Gümüş Yüzükler, takılara ilgi olmayan erkekleri bile kendisine hayran bırakacak kadar estetik ve şık modellerdir. Her kombin ile anında uyum sağlayabilmesinin yanı sıra aynı zamanda doğal taşlar ile özel işçilikle üretilmesi ve estetik tasarımı ile erkekler için son derece keyifli ve şık modellerdir.

Yüzük kullanmayı seven erkekler, taşlı ya da taşsız gümüş yüzükler tercih etse de genellikle erkeklerin birçoğu taşlı gümüş yüzüklere ilgi göstermektedir. Bu modellerin doğal taşlar ile üretilmesi ve estetik değere sahip olan bu doğal taşların aynı zamanda birçok faydasının olduğu bilinmesi de bu modellerin tercih edilmesin de en büyük etkendir.

En Şık Taşlı Gümüş Yüzükler

Stilini girdiği her ortamda göstermeyi bilen erkeklerin vazgeçemediği takılarının başında taşlı gümüş yüzükler geliyor. 925 ayar gerçek gümüşten üretilen modeller, doğal ve aynı zamanda insan sağlığına birçok fayda sağlayan taşlardan üretilmektedir. Ayrıca bu doğal taşlar üzerine farklı desen ve tasarımlar eklenerek modeller, benzersiz ve şıklıkta çığır aşan modeller haline getirilebiliyor.

Seçme şansınızın fazla olduğu modeller arasında Vav ve benzeri gibi Arapça harflerin yazılı olduğu, duaların yazılı olduğu ya da düz ve rengini üzerindeki doğal taşın doğal renginden alan sade ve şık birçok özel tasarım modeller yer almaktadır. Sizler de kategoriye göz atarak hemen zevkinize ve tarzınıza en uygun ve uyumlu modelleri tercih ederek tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.