x
Filtre
Toplam 823 ürün görüntüleniyor.

Bayan Kolyeleri

Bayan Kolyeleri, kadınların tarzlarını ortaya koymak ve kombinlerinde tamamlayıcı olarak kullandıkları aksesuarların başında gelir. Boynunuzu süslerken aynı zamanda tarzınızı yansıtmak ve kombinlerinizi tamamlamak istiyorsanız bu kategorideki modellere göz atarak sizler de tarzınızı yansıtan birçok model bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde birçok farklı model vardır. İsterseniz gümüş ya da isterseniz doğal taşlardan tasarlanmış birçok model yer alıyor.

Kategori içindeki kolye modelleri içinden isterseniz günlük hayatınızda kullanabileceğiniz isterseniz de özel anlarınızda kombinlerinizi daha şık bir hale getirebileceğiniz farklı modeller tercih edebilirsiniz. Zengin çeşitlilik; her kadının ruhuna, tarzına ve zevkine hitap ederek geniş kitleye cazip gelen ürünlerdir.

Her Zevke Hitap Eden Kolye Modelleri

Kolye modelleri günümüzde erkekler için de tercih edilen aksesuarlar olsa da kadınlar için daha fazla tercih edilen ve aynı zamanda kadınların hayatlarının her alanında vazgeçemediği aksesuarların başında gelir. Bayan kolyeleri kategorisi içerisinde kişiye özel isimli kolyeler, doğal taş kolyeler ve Tiffany zincir kolye modelleri yer alıyor.

Kişiye özel isimli kolye modelleri, 925 ayar gümüşten üretilmektedir. Doğal taşlar ile tasarlanan üretilen özel tasarım kolyeler içinde safir taşlı, onix taşlı, kaplangözü taşı, akik taş ve ametist taş gibi birçok farklı model vardır. Eğer farklılık seviyorsanız ve sıra dışı kolye tasarımlarından yanaysanız o halde tiffany zincir kolye modelleri zarifliği ve şıklığı ile şıklığınızı iki katına çıkaracak modellerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.