x

FAYDALI DUALAR

Dualı Takılar Nelerdir?

09 Ocak 2022

Dualı Takılar Nelerdir? Manevi olarak oldukça faydalı olduğu bilinen dualı takılar hem kadın hem de erkekler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Yüzük, kolye ve bileklik şeklinde tercih edebileceğiniz dualı takı çeşitleri ile sizler de her zaman manevi olarak kendinizi daha huzurlu ve güçlü hissedebiliriniz. Özellikle kötü ve olumsuz enerjileri kovmak için tercih edilen dualı takı çeşitleri kişilerin kendini daha güvende hissetmesine de yardımcı olmaktadır.

Dualı Takılar

Tüm İşlerinizin Rast Gitmesi İçin Dualar

09 Ocak 2022

 

Tüm İşlerinizin Rast Gelmesi İçin Dualar ile artık hayatınızdaki tüm zorlukları kolaylıkla aşabilirsiniz. İnsanlar kendilerini bazen çaresiz ve bir köşeye sıkışmış gibi hissedebilir. Bu anda tek sığınmanız ve güvenmeniz gereken yine Allah’tır. Eğer sürekli işlerinizin ters gitmesinden yakınıyorsanız sizler de duaların güçlü tesirinden ve etkisinden yararlanabilirsiniz. İşlerin rast gelmesi için okuyabileceğiniz pek çok dua vardır. Hepsi sizler için birer manevi kalkan görevi gören dualar ile kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Tılsım ve Vefk Hazırlamak

09 Ocak 2022

Tılsım Ve Vefk Hazırlamak için ebced hesabının yapılması gerekmektedir. Ayrıca sadece ilim sahibi ve vefk ile ilgili yeterli bilgiye sahip olan kişiler tarafından vefk tılsımının hazırlanması sayesinde istenilen olumlu etkiler elde edilebilmektedir. Bunun dışında bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından hazırlanan vefk tılsımlarının kesinlikle bir etkisi olmayacaktır.

Osmanlı’da Pazar

09 Ocak 2022

Osmanlı’da Pazar ve çarşı kültüründe genel olarak dayanışma kuralları hakimdi. Özellikle Pazar esnafları pazarın kurulduğu mahalleyi kendi aileleri gibi benimserlerdi. Özellikle Osmanlı’da pazar esnafı pazarın kurulmuş olduğu bölge ile samimi ilişkiler kurar ve o bölgedeki halk tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanırlardı.

Osmanlı'da pazar hayatı günümüzden hayli uzak!

 

Kısmet Açmak İçin Okunması Gereken Dualar

09 Ocak 2022

Kısmet Açmak İçin Okunması Gereken Dualar her zaman şansın ve bahtın da açık olması için okunmalıdır. Özellikle kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler belirli zamanlarda kısmet açmak için okunması gereken duaları okumaya gayret etmelidir. Kuran-ı Kerim’de özellikle şansın ve kısmetin açılması için pek çok dua ve sure yer almaktadır. Pek çok Hadis-i Şerifte’de bu duaların kısmet açma için oldukça etkili ve tesirli olduğundan da bahsedilmektedir. Bazı kısmet açma duaları suya okunurken bazı dualar ise kısmetin açılması istenen kişinin yüzüne okunmaktadır. Kişi bizzat kendisi için de kısmet açma duası okuyabilir.

Kademi Şerif- Nali Şerif Hikmetleri

09 Ocak 2022

Kademi Şerif- Nali Şerif Hikmetleri ve Müslümanlar için önemi oldukça büyüktür. Hem Osmanlı hem de İslam kültürü içerisinde Kademi Şerif ve Nali Şerif’in çok kıymetli bir yeri bulunmaktadır. Özellikle Nali Şerif insanların imanını kuvvetlendirdiği gibi tüm kötülüklerden de onları korumaktadır.

Kademi Şerif- Nali Şerif Hikmetleri

Fetih Suresi Ve Fetih Sancağının Özellikleri

09 Ocak 2022

Fetih Suresi Ve Fetih Sancağının Özellikleri İslam dünyası için oldukça önemli ve değerlidir. Fetih Suresi Hz. Peygamberimiz ve Mekkeli müşriklerin arasında geçen cihadı ve Mekke’nin fethini konu etmektedir. İslam dünyası ve tüm Müslümanlar için en önemli surelerden biri olan Fetih Suresi aynı zamanda en anlamlı dualar arasında da yer almaktadır.

Fetih Suresi’nin Anlamı Ve Önemi

En Büyük Dualar ve Özel Dualar

09 Ocak 2022

En Büyük Ve Özel Dualar ve onların sunduğu hikmetler ile tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulabilirsiniz. En büyük ve özel dualar Kuran-ı Kerim içerisinde de yer almaktadır. Tüm Hadis-i Şeriflerde de özel ve büyük duaların tesirinden ve hikmetlerinden bahsedilmektedir. Her bir duanın kendine göre bir etkisi ve hikmeti bulunmaktadır. Ancak tüm duaların usulüne uygun şekilde ve kalpten inanılarak okunması gerekmektedir. Sadece Allah’tan istemek ve sadece ona inanarak dua etmek her zaman her kapının açılmasını sağlayacaktır.

Ebced Hesabı Ve Vefk Yapımı

09 Ocak 2022

Ebced Hesabı Ve Vefk Yapımı ile ilgili son dönemlerde pek çok kişi bu işin ilmini merak etmektedir. Öncelikli olarak vefk nedir ve ne için kullanılır sorularını cevaplandıralım.

Bereket Arttırmak İçin Dualar

09 Ocak 2022

Bereket Arttırmak İçin Dualar ile daha kısa zamanda helal yoldan bereket ve bolluk elde edebilirsiniz. İmkanlarınızı genişleterek daha çok kazanç elde edebileceğiniz bereket ve bolluk artıran duaları kalpten inanarak okumalısınız. Mazlumun hakkına göz koymadan ve haram yollara bulaşmadan elde edeceğiniz kazanç her zaman bereketli olacaktır. Ancak evinizde bereketin ve bolluğun da artmasını sağlamak istiyorsanız duaların gücünden de yararlanabilirsiniz. Kısa sürede evinizdeki ve iş yerinizdeki bereketi arttırmak için en tesirli ve en etkili olan bolluk dualarını okuyabilirsiniz.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.