x

FAYDALI DUALAR

Başarı İçin Okunması Gerekenler Dualar

09 Ocak 2022

Başarı İçin Okunması Gerekenler ve en etkili dualar ile sınavlarınızı daha kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Özellikle gençlerin sınav günü yaşadıkları stres ve heyecan onları çok fazla etkilemektedir. En az sınava giren çocuklar kadar aileleri de aynı stresi ve heyecanı yaşamaktadır. Sınava hazırlanan herkes hem heyecanlarını kontrol altında tutabilmek hem de sınavlarını başarılı bir şekilde atlatabilmek için duaların gücünden yararlanabilmektedir.

Gireceğiniz sınava göre hayatınızı şekillendiriyorsunuz. Bin bir emek ile çalışmış olduğunuz sınavınızı başarılı bir şekilde geçmek ve istediğiniz sonucu elde etmek ise yaşayabileceğiniz en güzel duygulardan biridir. Gerek kariyeriniz gerekse okulunuz için hangi sınava girerseniz girin zihin açıklığı ve sınavdan başarılı bir şekilde geçebilmek için dua okuyabilirsiniz. Başarı için okunması gereken dualar sadece sınavlar için değil başladığınız bir işi başarılı bir şekilde sonuçlandırmak için de oldukça etkilidir.

Allah’ın 99 Büyük İsimleri Esma-Ül Hüsna

09 Ocak 2022

Allah’ın 99 Büyük İsimleri Esma-Ül Hüsna pek çok fazilete ve hikmete de sahiptir. İslam dünyası için oldukça büyük bir öneme ve yere sahip olan Allah’ın 99 büyük isimleri Esma-ül Hüsna, Allah’ın en güzel isimleri olarak da bilinmektedir. Esma-ül Hüsna’yı öğrenerek ve sıklıkla okumak aynı zamanda faziletlerinden yararlanmayı sağlarken büyük sevap da sunmaktadır. Esma-ül Hüsna içerisinde yer alan 99 ismin her birinin farklı bir anlamı ve farklı bir hikmeti bulunmaktadır. Hem maddi hem de manevi açıdan büyük bir huzura kavuşmasını sağladığı ve sağlık açısından pek çok hikmeti olduğu hadisi şeriflerde de belirtilmiştir.

Celcelutiye Duası

20 Aralık 2021

Celcelutiye Duası

Celcelutiye Duası en önemli ve şifalı dualardan biridir. Müslümanların Allah(CC) rızası için okudukları ve en makbul dualardan biri olarak bilinmektedir. Celcelutiye duası Hazreti Cebrail(as) tarafından Peygamber Efendimize indirilmiştir. Celcelutiye duası aynı zamanda Hazreti Ali(ra) tarafından da kaside haline getirilmiştir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.