x

Koruma Vefkli Mavi Topaz Taşlı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : DUA369
Osmanlı Pazar
Mavi Topaz taşlı yüzükler koruma vefki ve istediğiniz vefklerle kişiye özel olarak hazırlanır. Üstelik uygun fiyatlarla ve Kapıda ödeme seçenekleri ile
Yüzük Ölçüsü Seçiniz
Hediyesi
Yüzük Ölçümü Nasıl Öğrenebilirim ?
6.769,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA369
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 16*21 mm
  Kullanılan TAŞ: Topaz Taşı
  Ağırlık: 13,5 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (9 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı: Koruma Vefki
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri osmanlıpazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.


  Koruma Vefki Nedir?

  Kişilerin sıkıntı çektikleri manevi konularda kişilere yardım edip onların korunmasını, kişiye zarar gelmesini engelleyen bir tür çalışmadır. Birçok farklı ama için yapılabilmektedir. Ne gibi amaçlar için yapıldığını da yazımızın ilerleyen kısımlarında anlatacağım. Koruma vefki özel bir konuda başarıya ulaşmak, belirli bir konuyu kontrol altına almak amacıyla yapılmasının yanı sıra genel bir koruma amacıyla da yapılabilmektedir. Yani siz özellikle nazara karşı bir koruma vefki isteyebilirsiniz, Ayrıca nazarda dahil olmak üzere her türlü kötülükten, düşmandan, zarardan, musibetten kurtulmak için bu işlemi yaptırabilirsiniz.

  Kişinin bunu bulundurduğu ortamda kişiye manevi bir kalkan, manevi bir zırh oluşturur. Ona gelecek olan kötülükler bu zırhtan geçemez. Bu işlem cevşen ve muska ile neredeyse aynı görevi görmektedir. Ancak bu ikisinden farklı olarak kişiye özel dualar ve bu dualara uygulanan ebced hesabı ile donatılmıştır. Kişileri koruduğu konular; Cinler, büyüler, kötülükler, nazar, şeytan, bela ve bazı insanı duygulardan (korku, endişe gibi) kişileri korumaktadır. Bunların yanı sıra bazı özel durumları olan kişileri koruyabilmektedirler; Bebekleri, hamileleri ve hastaları.

  Cinlerden Koruma

  Cinlerden koruma musallatlara binaen yapılır. Musallata uğramış kişiyi kurtarmak kişiyi rahatsız eden ruhani varlıkları uzak tutmak ve sorunu ortadan kaldırmak adına bu işlem uygulanabilmektedir.

  Büyüden Koruma

  Kişi kendisine büyü yapıldığından şüphe ediyor olabilir. Bu şüphe doğru bir şüphede olabilir yanlış bir şüphede olabilir, kişiye özel büyülerden koruma vefki yapılır ve kişinin büyülerden sıkıntı çekmeyişi garanti altına alınır.

  Kötülüklerden Korunma Vefki

  Bu koruma işlemi ise kişilere haset etmiş, onları kıskanan ve onlardan intikam almak, zarar vermek ve bir şekilde canını yakmak isteyen kişilere karşı yapılır.

  Nazara Karşı Korunma Vefki

  Bazı durumlarda kişiler kendilerine nazar değdiğine inanabilmektedirler. Bu kişiler nazardan korunmak için nazar boncuğu gibi ufak ve değersiz bir parçaya bel bağlayıp ondan medet umabiliyorlar. Bu işlem işi şansa bırakmadan kişiyi nazara karşı korumaktadır.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.