x

Usta İşçiliği El YAZMASI Nazar Duası Yazılı Dantel Akik Taşı Kolye

Ürün Kodu : DUA666
Osmanlı Pazar
Nazara karşı kendini korumak isteyen sürekli nazar değen kişiler için Nazar duası yazılı el yazması kolyeler uygun fiyarlarla...
Hediyesi
1.096,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA666
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 25*35 mm
  Kullanılan TAŞ: Dantel Akik Taşı
  Ağırlık: 6,5 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı: Nazar Duası
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri OsmanlıPazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  Dip Not:

  Bütün ürünlerimiz elde kazıma yöntemi ile oyularak yazılmaktadır. Dünyada çok az ustası olan bu işçilik değerli taşlara tek tek sanatını işlemektedir. Kazıma olan taşların altından taşın kendi rengi çıktığı için, taşla yazının ayırt edilebilmesi ve daha net okunması için oyulmuş yazılara boya sürülerek daha belirgin hale getiriliyor. Fakat doğal taşlar üzerinde yabancı hiç bir madde tutmadığı için bu boya zamanla silinmektedir. Kazıma yazılar asla silinmemekte olup boyasız da kullanımı uygundur.Daha fazla yazıların gözükmesini isteyen müşterilerimiz kırtasiyelerden boya kalemini temin edebilir. Dualı ve yazılı ürünlerin üzerindeki boyalar yazının önemini arttırmadığı için sadece görsel olarak tercih edilebilir. Müşterilerimizin bu durumu bilerek almasını önemle rica ediyoruz.

  NAZARA KARŞI

  Kötü bakışlara ve başa gelebilecek olumsuzluklara karşı nazar duası okunur. Genellikle nazardan çocuklar ve hamileler etkilenmektedir. Özellikle yeni doğan bebeklere nazar değmemesi için Arapça dua okunmalıdır. Nazardan kurtulmak için Kur’an-ı Kerim’de yer alan surelerin yanı sıra nazar duaları da okunabilir. Kendiniz için de okuyabileceğiniz nazardan koruyan pek çok sure ve dualar Kur’an’da yer almaktadır. Aynı zamanda Türkçe okunuşu ve anlamı ile nazar duası okunabilir. Felak, Nas ve Ayetel Kürsi gibi sureler nazara karşı iyi gelen sureler arasında yer alır. Türkçe ve Arapça nazar duaları ile sizde kendinizi nazardan, kem gözden koruyabilirsiniz. Nazar duası hem sizi hemde zarar görmesini istemediğiniz sevdiklerinizi koruyabilir. Ancak, yanında Kur'andan ayetler okumanız hayırlı olacaktır. Bu dua ve ayetler sayesinde, sizde nazardan kendinizi korumak için farklı yöntemlere başvurmaya gerek kalmadan koruyabilirsiniz. Nazar duası ve yanında okunacak olan duaların faziletleri bilinenden daha fazladır.  Akik Taşı

  Akik Taşı, dünya genelinde en çok bilinen ve aynı zamanda bulması son derece kolay olan doğal taşların başında gelir. Yaygın faydaları ile bilinen akik taşının sağlığa birçok faydası vardır. Sertlik derecesi 6 ila 7 arasında olan bu doğal taş, sert bir yapıya sahip olduğundan işlenmesi zor olduğu söylense de günümüzde birçok takı ve aksesuar ürününde yaygın olarak tercih edilen bir üründür.

  Mavi, beyaz, yeşil, pembe, kırmızı ve kahverengi gibi doğal renklerde bulunur. Işığı geçiren saydam ya da yarı saydam bir yapısı olduğundan görünümü de son derece estetik ve şıktır. İnsan ruhuna faydaları ile bilinmekle birlikte özellikle strese karşı savaşan etkili bir taştır.

  Akik Taşının Kullanıldığı Alanlar

  Şüphesiz ki; günümüzde birçok doğal taş gibi akik taşı da kadın ve erkekler için tasarlanan takı ve aksesuar modellerinde tercih edilen taşlardır. Şık ve estetik bir görünüme sahip olmakla birlikte aynı zamanda stresi ve kötü enerjiyi yok eden bu doğal taş, geniş bir kullanım alanına sahiptir.

  Kadın ve erkekler için tasarlanan bileklik, kolye ve yüzük gibi takılarda yaygın olarak kullanılır. Kendisine has renkleri ve saydamlığı sayesinde takı modellerinin yanı sıra aynı zamanda masa üstü isimlik tasarımlarında el kazması tekniği ile kullanılmaktadır. Tüm bu özellikleri sayesinde akik taşı, hem faydaları hem de şıklığı ile kullanılabilecek ve hediye olarak tercih edilebilecek anlamlı alternatiflerdir.  Akik taşı, genellikle süs eşyası olarak kullanılan bir yarı değerli taştır. Doğal olarak bulunan akik taşları, farklı renk ve desenlere sahip olabilir. Akik taşının birçok kültürde ve gelenekte önemli bir yeri vardır ve bazı insanlar bu taşın çeşitli faydaları olduğuna inanır. İşte akik taşının bazı yaygın olarak atfedilen faydaları:

  Enerji dengesi: Akik taşı, enerji merkezlerini dengelemeye ve uyumlu bir enerji akışı sağlamaya yardımcı olduğuna inanılır. Negatif enerjiyi dağıtırken, pozitif enerjiyi artırır ve kişinin ruhsal ve fiziksel dengeyi bulmasına yardımcı olabilir.

  Koruma: Akik taşı, negatif enerjilere karşı koruyucu bir kalkan oluşturduğuna inanılır. Bireyin negatif etkilerden, kötü niyetli insanlardan veya olumsuz durumlardan etkilenmesini önleyebilir.

  Zihinsel netlik: Akik taşı, zihinsel netlik ve odaklanma konusunda yardımcı olabilir. Zihni sakinleştirir, stresi azaltır ve düşünme süreçlerini iyileştirir.

  Cesaret ve özgüven: Akik taşı, cesaret ve özgüveni artırdığına inanılır. Kişinin kendine olan güvenini yükselterek, cesaretini ve motivasyonunu artırabilir.

  Fiziksel iyilik: Akik taşının bazı insanlar üzerinde fiziksel faydaları olduğuna inanılır. Bağışıklık sistemini güçlendirebilir, dolaşımı düzenleyebilir, sindirimi iyileştirebilir ve stresle ilişkili fiziksel semptomları hafifletebilir.

  Akik taşının faydaları ve etkileri, kişiden kişiye değişebilir ve bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Herhangi bir taşın veya kristalin sağlık veya ruhsal faydalarını değerlendirirken, bireysel inançlar, deneyimler ve kişisel tercihler göz önünde bulundurulmalıdır

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.