x
Filtre
Toplam 2135 ürün görüntüleniyor.

Doğal Taşlar

Doğal taşlar mistik havasını ve kültürel değerini, farklı takı ürünleri ile yansıtır. Her biri doğal taş anlam ve değerini, herhangi bir takı ürünü ile sizinle temas etmesini sağlar. Geçmiş kültürel değerleri incelendiğinde doğal taşların, pozitif ve iyileştirici gücüyle alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlerde mistik inanışlara değer veren ve inanan biri iseniz, sevdiğiniz doğal bir taşı; yüzük, kolye ya da bileklik gibi takı aksesuar ürünleriyle rahatlıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz. Çünkü mistik inanışa göre, doğal taşların anlam ve öneminin, hayatınıza yansıması için, özellikle bazı taşları üzerinizde taşımanız gerekir. Kimi taşları evinizde bulundurabilir ve atmosferini olumlu yönde değiştirmek için tercih edebilir ya da kişisel olarak, üzerinizde takı ürünleri ile kullanabilirsiniz. Doğal taşlar, farklı renkleri ve anlamları ile kültürel değerini geçmişten günümüzde önemle yansıtmaktadır.

Genellikle en çok tercih edilen doğal taş türleri şöyle:

 • Akik taşı
 • Akuamarin taşı
 • Ametist taşı
 • Ay taşı
 • Bostwana taşı
 • Kaplan gözü taşı
 • Kristal kuvars taşı
 • Rutil kuvars taşı
 • Sedef taşı
 • Turkuaz taşı
 • Yeşim taşı
 • Dumalı kuvars taşı
 • Fosfor taşı
 • Granat taşı.
 • İnci taşı
 • Jasper, labradorit, lapis lazuli, mercan, onix, safir taşı, sitrin, turmalin taşlı, yakut gibi farklı taşlar da işlenmektedir.

Doğal Taş Ürünleri

Farklı anlam ve önem sahip olan doğal taşlar, enerjilerini taşıyan kişinin hayatını olumlu yönde etkilediğine dair bir inanış vardır. Geçmiş zamanlardan günümüze yansıyan, mistik kültürel değerler gününüzde de oldukça ilgi görür. Doğal taşların anlamları, enerjilerine göre farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle hayatınızda etkilemek istediğiniz enerjiye odaklı bir doğal taş tercihi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz doğal taşı ise bileklik, kolye, yüzük gibi farklı takılar ile hayatınıza kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Böylece günlük hayatınızda da doğal taşların olumlu enerjilerinden yararlanabilirsiniz. Doğal taş ürünleri, farklı özelliklere sahip rengarenk doğal taşların işlenmesi ile elde edilen; yüzük, kolye, bileklik gibi farklı ürünlerin modellerini içerir.  

 

Doğal taşların işlenmesi ile elde edilen ürünlerimiz; özel tasarımları ile hayatınıza renk ve ışıltı katar. Olumlu enerjilerini günlük hayatınıza yansıtır ve takı aksesuar ürünlerimizle hayatınızda rahatlıkla yer bulabilir. Yüzük, kolye, bileklik gibi farklı takı ürünlerimizden, zevkinize uygun olanı tercih edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadın ve erkek kategori seçeneklerimiz doğrultusunda, doğal taşlardan elde edilen ürünlerimizi ve modellerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Doğal Taş Aksesuar Modelleri

Doğal taşlardan elde edilen aksesuar ürünlerimiz, farklı özellikleri ile hizmetinizdedir. Yüzük, kolye, bileklik, broş gibi daha farklı takı seçenekleri ile değişken özelliklere sahip modelleri bulunur. Osmanlı Pazar online satış sitemiz üzerinden, ürünlerimizi ve modellerimizi pratik bir şekilde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Doğal taş aksesuar modelleri, farklı özellikleri ile her zevke hitap eden ayrıcalıklara sahiptir. Doğal taşların mistik havasını sizlere yansıtan, takı aksesuar ürünlerimiz, hayatınıza olumlu enerjiler sunmak adına hizmetinizdedir. Osmanlı Pazar sitemiz üzerinden, doğal taş aksesuar modellerimizi kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Doğal taş işlemeli yüzük modellerimiz, doğal taş kolye modellerimiz, doğal taş işlemeli bileklik gibi doğal taş işlemeli tespih modellerimiz de bulunur. 

Doğal Taş Aksesuar Fiyatları

Doğal taş aksesuar ürünlerimizin fiyat seçenekleri, doğal taşın özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Fakat ekonomik fiyat seçeneklerimiz ile her bütçeye hitap eden ürünlerimizi bulunur. Böylece sizlerde kendi bütçenize ve zevkinize uyumlu; bileklik, kolye, yüzük gibi doğal taş işlemeli ürünlerimizin modellerinden tercih yapabilirsiniz. Kadın ve erkeklere özel kategori seçeneklerimi doğrultusunda, farklı ürünlerimiz ve modellerimiz bulunur.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.